Inspiracja – makijaż miesiąca Luty + konkurs

5-jesiennych-44

Uwielbiam inspiracje.

Często spędzam godziny wertując internet w poszukiwaniu pięknych makijaży. „Tracę” masę czasu, gdy tylko jakiś szczegół w czyjejś twarzy przykuje moją uwagę. Nawet na ulicy potrafię przyglądać się, zdziwionym tym faktem, pięknie pomalowanym dziewczynom. Pewnie myślą, że je podrywam. A ja zwyczajnie szukam inspiracji.

Tak, inspiracja to wspaniała sprawa. Można z niej czerpać garściami tworząc jednocześnie coś swojego. Czerpać, nie kopiować, tworzyć, nie odtwarzać.

Z potrzeby inspiracji

Właśnie z potrzeby inspiracji narodziła się we mnie myśl, aby poprosić inne wizażystki o pomoc. Zorganizowałam na facebooku akcję, pt „Makijaż miesiąca”. Zabawa trwa nieprzerwanie, cały czas i póki będziecie chciały brać w niej udział, na pewno się nie skończy. W zabawie mogą brać udział wszyscy zainteresowani, oznaczając zdjęcia swoich makijaży #MSBestMakeup. Spośród zgłoszonych prac, które zazwyczaj są dla mnie bardzo inspirujące wybieram jedną i proponuję również wam, czytelnikom bloga jako makijaż obok którego nie można przejść obojętnie.

W ten sposób udało się mi właśnie wybrać Najpiękniejszy Makijaż Lutego i niniejszym Wam go prezentuję.

16880569_1404650599574043_1947083393_o

16935420_1404650566240713_1625289605_o

W tym makijażu, oprócz należytej staranności, zauroczyła mnie iskrząca się zieleń. Jest on trochę jak luty właśnie. Jeszcze skrzy się i błyszczy śniegiem, jeszcze jest głęboki, ale migocze w nim gdzieś zapowiedź, że wiosna już czai się za rogiem.

Autorką makijażu jest Dominika Błazik pochodząca z województwa Lubelskiego. Podziwiam jej talent.

Dominika jest zdolna, wytrwała, dociekliwa i wykonuje piękne makijaże. Mimo, że jest samoukiem oddałabym jej swoją twarz, bez chwili namysłu. A Wy, co sądzicie o jej talencie? Podoba się Wam jej praca?

Zachęcam Was serdecznie do obserwowania jej profilu na facebooku Make-up 4Beauty Dominika Błazik, gdzie znalazłam naprawdę morze inspiracji. Jestem przekonana, że również znajdziecie tam coś dla siebie.

Konkurs

Dominice gratuluję wielkiego talentu, a Was również zapraszam do prezentowania własnych makijaży w ramach akcji #MSBestMakeup na facebooku i instagramie. Zwłaszcza, że w następnym miesiącu oprócz zaprezentowania pracy w moich mediach możecie wygrać nagrodę w postaci bonu do sklepu www.kosmetycznie.pl

Wartość nagrody to 100zł.

Czujecie się zainteresowani? Przeczytajcie regulamin, zajrzyjcie na moją strone na facebooku @MUAMakeupStyle i do dzieła.

Jeżeli jednak nie chcecie brać czynnego udziału w akcji, a czujecie niedosyt inspiracji, przejrzyjcie #MSBestMakeup na facebooku i instagramie. Znajdziecie tam również inne ciekawe inspiracje, zgłoszenia pozostałych dziewczyn.