wizażystka Małgorzata Bardadyn podczas pracy

Małgorzata Bardadyn – Make up Artist

Nazywam się Małgorzata Bardadyn i jestem wizażystką. Zajmuję się profesjonalnym makijażem, stylizacją brwi oraz stylizacją rzęs.

Wykonuję również podstawowe zabiegi kosmetyczne, zapewniające zdrową skórę i przygotowujące twarz do makijażu.

Na codzień pracuję w salonie Impression Day Spa w Zabrzu, ale jeżeli jest taka potrzeba pracuję również mobilnie i wykonuję makijaże z dojazdem na terenie całego Śląska.

Moja praca jest dla mnie nie tylko źródłem utrzymania, ale przede wszystkim ogromną pasją.

W zawodzie wizażystki pracuję już przeszło 10 lat. To były bardzo kreatywne, twórcze i fantastyczne lata.

W tym czasie, jako wizażystka:

  • przygotowywałam makijaże podczas wielu sesji zdjęciowych, zarówno prywatnych jak i komercyjnych, których efekty można obejrzeć aktualnie w portfolio
  • pracowałam przy licznych produkcjach filmowych, dbając o wizaż zarówno kobiet jak i dla mężczyzn
  • przygotowywałam stylizacje i makijaże dla centrów handlowych
  • pracowałam przy kampaniach wizerunkowych lokalnych polityków, przygotowując makijaże oraz stylizacje
  • do publicznych wystąpień przygotowywałam również znanych aktorów i prezenterów m. in. Artura Żmijewskiego.

Uczyłam się i doszkalałam

W czasie tych lat nie próżnowałam również z nauką. Doszkalałam się na kursach podnosiłam kwalifikacje, szukałam, czytałam, bywałam.

Odbyłam m. innymi:

Wierzę, że każda z was jest olśniewająca i mogę sprawić, że Wy również w to uwierzycie.

Dzięki swojemu doświadczeniu w zawodzie wizażystki, znajomości technik pracy oraz znajomości rynku kosmetyków kolorowych, wiem jak to osiągnąć. Z przyjemnością tą wiedzą się z Wami podzielę.

  • Prowadzę liczne szkolenia makijażu, zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Swoje kursy wizażu, kieruję do początkujących adeptów sztuki makijażu, ale również do tych bardziej zaawansowanych, pragnących poznać moje autorskie techniki pracy.
  • Administruję grupą Makeupmania zrzeszającą osoby zainteresowane makijażem, na której uczymy się na wzajem i dzielimy wiedzą.
  • Prowadzę w Zabrzu studio stylizacji brwi i rzęs, gdzie dbam o podstawy waszego dobrego wyglądu i uczę prawidłowej pielęgnacji.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i blogiem, który dla was prowadzę. Jeśli macie ochotę możecie komentować każdy wpis. Będzie mi bardzo miło poznać wasze zdanie. Jeżeli macie ochotę napisać do mnie e-mail lub zadzwonić, też będzie mi przyjemnie. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w stopce strony.

Zapraszam osoby zainteresowane różnymi formami współpracy, na stronę WSPÓŁPRACA. Tam również linki do firm z którymi miałam już przyjemność prowadzić wspólne działania.