3 nietuzinkowe pomysły na prezent dla nastolatki

5-jesiennych

Brak pomysłu na prezent dla nastolatki potrafi spędzić sen z powiek.

Listopad to czas w którym powoli zaczynamy myśleć o Świętach.

Zastanawiamy się z kim ponownie się spotkamy, planujemy potrawy, choinkę i oczywiście prezenty.

Każdy lubi dostawać prezenty i większość osób lubi je również dawać. Najlepsze są te niespodziewane, niebanalne i przede wszystkim trafione.

I tu pojawia się problem. Często nie wiemy co może spodobać się obdarowanym, co wybrać, aby trafić w 10 i żeby nie były to przysłowiowe skarpetki.

Postanowiłam więc wyjść na przeciw waszym rozterkom i przygotować 3 artykuły z propozycjami 3 nietuzinkowych prezentów dla 3 różnych kobiet. Co więcej będą to artykuły z propozycjami prezentów z który kobiety te będą na pewno zadowolone.

Dziś pora na propozycje prezentów dla nastolatki.

Prezent dla nastolatki

Nastolatki, to chyba najbardziej wymagająca grupa kobiet. Ubrania, zapachy, biżuteria i kosmetyki wydają się być idealnym dla nich prezentem. Jednak trafienie w gust młodej dziewczyny graniczy niemal z cudem. Tym czasem wymagającej nastolatce można zaproponować coś zupełnie innego:

Bon upominkowy na stylizację brwi

bon upominkowy - prezent dla nastolatki
stylizacja brwi z konsultacją

Trend na modne brwi zdaje się nie kończyć od kilku sezonów. A nastolatka lubi być trendy. Jeśli więc chcesz sprawić młodej dziewczynie radość, podaruj jej modne, lecz nie przerysowane brwi. Podaruj jej bon upominkowy na stylizację brwi.

Wybierając taki prezent dla nastolatki, pamiętaj jednak, aby wybrać odpowiednią stylistkę brwi, która zabieg regulacji wykona w oparciu o pełną architekturę brwi. W przeciwnym wypadku zamiast wielkiej radości z modnych brwi, nastolatka podziękuje ci rozpaczą i nie opuszczaniem pokoju przez kolejne tygodnie.

Bon upominkowy na lifting rzęs

bon upominkowy - prezen dla nastolatki
Lifting rzęs Zabrze

Jeśli w twojej okolicy brakuje dobrej stylistki brwi, lub nastolatka którą chcesz obdarować ma piękne brwi z natury, pomyśl o liftingu rzęs.

Lifting rzęs to zabieg polegający na trwałym podkręceniu, przyciemnieniu i odżywieniu rzęs. Zabieg jest bardzo bezpieczny. Nie niszczy rzęs, rzadko uczula a efekt jest piękny, naturalny i trwa przeszło miesiąc.

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie mieć rzęsy prosto z filtru ze snapchata i to w dodatku bez żadnych konsekwencji. Jeśli więc zależy ci aby prezent dla nastolatki był trafiony, jest to doskonały wybór.

Animal maski skin79

bon upominkowy - prezent dla nastolatki
pielęgnacja cery nastolatki

Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie prezentu, który można zrealizować dopiero po świętach, spraw swojej nastolatce zestaw zabawnych maseczek w płacie Skin79 i koniecznie kup ich większą ilość. Możesz je kupić np TUTAJ

Maseczki nie dość, że odżywiają skórę, nawilżają, doskonale walczą z nastoletnimi przypadłościami, to jeszcze rewelacyjnie wyglądają i zachęcają do zabawy.

Myślę, że żadna nastolatka nie oprze się pokusie piżama party w towarzystwie najlepszych przyjaciółek, zabawnych maseczek i tik toka w telefonie.