W trosce o waszą wygodę i komfort przygotowałam dla Was propozycje zabiegów kosmetycznych, które uzupełniają ofertę makijażu oraz stylizacji brwi i rzęs.

Depilacja za pomocą nitki – Nitkowanie (wąsik, twarz)

Nitkowanie twarzy, wąsika to zabieg kosmetyczny, polegający na usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą nitki.

Zabieg nitkowania charakteryzuje się:

  • większą trwałością depilacji – włoski wolniej odrastają
  • delikatnością depilacji – zabieg jest mniej bolesny i agresywny dla skóry
  • sterylnością
  • brakiem wrastania włosków po depilacji

Zabiegi kosmetyczne – pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu z wykorzystaniem:

  • ultradźwięków (sonoforeza, peeling kawitacyjny)
  • kwasów AHA,BHA, retinolu
  • dermopena (mezoterapia mikroigłowa, bb glow)

Zadbana, jędrna cera to podstawa dobrego wyglądu. Często jednak pielęgnacja cery sprawia problem. Brak znajomości potrzeb skóry sprawia, że wybór odpowiednich kosmetyków staje się trudny, a cera zamiast poprawiać się, pogarsza swój stan. Dlatego, zabieg poprzedzam zawsze dokładnym wywiadem, dostosowuję do potrzeb cery i oczekiwań klientki oraz potrzeb skóry. W moim gabinecie każdy może liczyć nie tylko na dobór odpowiedniego zabiegu, ale także pomoc w doborze pielęgnacji domowej.

Zabiegi relaksacyjne i modelujące sylwetkę

Wśród zabiegów relaksacyjnych i modelujących sylwetkę, oferuję swoim klientom:

  • masaż gorącymi kamieniami
  • terapię z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego

Masaż gorącymi kamieniami pochodzi z Indii i Chin, odpowiada za odpowiedni przepływ energii w organizmie. 

Do masażu wykorzystuje się ciepłe kamienie bazaltowe, które są układane a następnie przesuwane w odpowiedni sposób, wzdłuż kanałów energetycznych.

Masaż działa pobudzająco na układ krwionośny, rozszerza naczynia krwionośne, poprawia pracę serca. Ma on właściwości relaksacyjne, kojące, wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu mięśniowego regenerując go i rozluźniając.

Dzięki masażowi skóra staje się jędrna, pory otwierają się, krew i limfa zaczyna szybciej płynąć, cellulit się zmniejsza, a przemiana materii ulega przyspieszeniu

Terapia za pomocą żelazka, jest rodzajem masażu podciśnieniowego, ze wspomagającym działaniem światła (chromoterapia LED) oraz prądu TENS.

Masaż oddziaływuje na skórę i tkanki podskórne redukując tkankę tłuszczową, ujędrniając i modelując sylwetkę. Dzięki działaniu pobudzającemu metabolizm, masaż za pomocą żelazka przyczynia się do szybszego eliminowania toksyn i tłuszczu przez organizm, a cellulit ulega znacznemu zmniejszeniu.

Rezerwacja terminu również on-line

zabiegi kosmetyczne zabrze