Make up & style Bydgoszcz

Dzień dobry.

Witam się z Wami serdecznie na mojej stronie internetowej. Witam Was jako profesjonalna makijażystka i stylistka brwi, na co dzień pracująca w Zabrzu  i okolicach.

Mam na imię Małgorzata i stworzyłam to miejsce aby wam pomagać.

Jeśli tylko zechcecie mi zaufać, pomogę Wam odkryć wasze naturalne piękno, pomogę odkryć tajemnice makijażu, pielęgnacji brwi, pomogę znaleźć najlepszy kosmetyk.

Będę się również dzielić z wami swoimi doświadczeniami w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi, kosmetyki, mody oraz innych w tematach, które mogą zainteresować kobiety.

W sztuce makijażu jak i stylizacji brwi posiadam już spore doświadczenie.

Maluję już Was od 8 lat. To były bardzo kreatywne, twórcze i fantastyczne lata. Pracowałam w tym czasie podczas wielu sesji zdjęciowych, których efekty możecie obejrzeć aktualnie w portfolio. Przygotowywałam stylizacje i makijaże na potrzeby centrów handlowych. Pracowałam przy produkcji filmu promocyjnego lokalnego przedsiębiorstwa. Malowałam nawet pewną panią polityk oraz samego Artura Żmijewskiego.

Uczyłam się i doszkalałam

W czasie tych ośmiu lat nie próżnowałam również z nauką. Doszkalałam się na kursach podnosiłam kwalifikacje, szukałam, czytałam, bywałam. Aby pobrać rzetelne nauki, podpatrywać najlepszych, uczyć się od znanych w świecie wizażystów wybrałam się nawet do Paryża. Jeśli jesteście ciekawe u kogo jeszcze się szkoliłam? Obejrzyjcie moje certyfikaty poniżej.

Wierzę, że każda z was jest olśniewająca i mogę sprawić, że Wy również w to uwierzycie.

Dzięki swojemu doświadczeniu, znajomości technik pracy oraz znajomości rynku kosmetyków kolorowych, wiem jak to osiągnąć. Jeśli tylko zechcecie, z przyjemnością tą wiedzą się z Wami podzielę.

Śledźcie moje wpisy na blogu, oraz facebooku. Szczególnie zapraszam do zapisania się do grupy Makeupmania. Wkrótce przygotuję dla Was również cykl szkoleń, zarówno stacjonarnych jak i on-line. W dalszej przyszłości być może pojawią się również inne projekty. Zapraszam was do zapisania się na mój comiesięczny newsletter, jeżeli chcecie być na bieżąco. Tu również pojawią się wiele wartościowych treści, może nawet jakieś wyjątkowe promocje.

Rozgośćcie się wiec tutaj, czujcie się swobodnie, zaglądajcie w każdy kawałek strony. Jeśli macie ochotę napisać mi komentarz, nie krępujcie się. Będzie mi bardzo miło poznać wasze zdanie. Jeżeli macie ochotę napisać do mnie e-mail lub zadzwonić, też będzie mi przyjemnie. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w stopce strony.

Wszystkie osoby zainteresowane różnymi formami współpracy, zapraszam na stronę WSPÓŁPRACA. Tam również linki do firm z którymi miałam już przyjemność prowadzić wspólne działania.

Zapraszam Was do mojego świata makijażu, stylizacji brwi, świata kolorów i czarodziejskich pędzelków….